• 2017 Oktobris

Kādas jaunas tehnoloģijas ļauj ražotājiem uzlabot spēlētāju pieredzi?

Vispirms, tie ir paši spēļu automāti, kuros tiek piedāvātās spēļu programmas. Tie kļūst vēl izsmalcinātāki, bieži vien lielāki un/vai ar trīm ekrāniem divu vietā. Savukārt, spēlēs parādās vairāk interaktīva un visādu variāciju, piemērām, var spēlēt vairākas spēles vienlaikus, vai tiek piedāvātas temātiskās spēles veidotas populāras filmas, multfilmas vai TV raidījuma stilā, un daudzas citas opcijas. Kopumā, spēlētājam ir liela izvēle jebkurai gaumei.

Kā labas džekpota sistēmas palīdz palielināt kazino operatoru peļnu?

Pirmkārt, ideālai džekpota sistēmai ir jābut klāt džekpota ekrāns, kurš piesaistīs spēlētājus. Tas ir statistiski pierādīts, ka pateicoties džekpota ekrānam spēlētaju kļūst vairāk, jo viņi rēdz ciparus un cer “noraut” džekpota. Mūsu spēļu automātos džekpota vērtību atspoguļošanas mērķiem tiek izmantoti arī augšējie spēļu automātu ekrāni, tā kā pat ja nav lielā džekpota ekrāna, klienti rēdz tā vērtības.

Protams, džekpotam jābūt interaktīvam, viņam ir ne tikai jāiesaistā spēlētājs, vbet arī viņš ir jānotur ilgāk pie spēļu automāta. DLV džekpota programmās, papildus parastiem bonusiem un bezmaksas spēlēm, ir arī temātiskā džekpota bonusa spēle, īpaša katrai džekpota programmai. Tas viss kopā pagarinā spēlētāja laiku uz spēļu automāta.

Kādi ir jūsu pedējie produkti un kuri no tiem ir vislabāk pārdoti?

Runājot par džekpota sistēmām, mūsu pēdējie produkti ir Lab Creatures un Silk Flowers ar trīm un četriem progresīva džekpota līmeņiem attiecīgi. Tie ir absolūti dažādi un katram ir sava auditorija, bet abi spēlē ļoti labi. Šogad mēs arī esam prezentējuši Jewel Jackpot Lux – mūsu trīslīmeņu džekpotu sērijas Jewel Jackpot turpinājums, kurš tika veidots domājot par operātoriem, kuri joprojām ekspluatē Jewel Jackpot, lai tādējādi ļaut viņiem atjaunot piedāvājumu ar minimāliem ieguldījumiem.

Kāpēc operātoriem vajadzētu dot priekšroku jūsu sistēmai, nevis citām sistēmām pieejamām tirgū?

Mēs piedāvājam lielu elastīgumu mūsu produktu ekspluatācijā ar dažādām opcijām un konfigurācijām, lai operators varētu pats izvēlēties to, kas labāk spēlē viņa zālē. Otrā priekšrocība ir tas, ka mūsu produktu klāsts ietver vairākas gan trīs- gan četru līmeņu džekpotu programmas, katra ar savu īpašu tēmu un bonusiem.

Kādu Jūs redzat džekpota sistēmu attīstības nākotni?

Kā jau tika pieminēts, jau tagad spēlēs ir vairāk interaktīva un, mēs esam pārliecināti, ka tā kļūs vēl vairāk. Protams, daudz kas mainīsies, pirmkārt, spēļu automātu, džekpota ekrānu un spēļu ārējā izskatā. Piemērām, jau tagad mēs varam novērot tendenci uz vienotu interfeisa formātu, ks nozīmē, ka visādiem gadžetiem un ierīcēm ir līdzīgs interfeiss, kurš ir saprotams mūsdienīgam lietotājam, un spēļu automātu interfeiss arī tiek vairāk pietuvināts tam formātam, padarot to skaidrāku 21.gadsimta spēlētājam. 

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media