• 2017 Oktobris

Balstoties uz Jūsu pieredzi, kādas ir mūsdienu klientu vajadzības tajā, kas attiecās uz spēļu software?

Pirmkārt, software ir jābūt drošam un maksimāli aizsargātam pret manipulācijām. Mums liekas, ka ar to mēs diezgan labi tiekam galā, jo īpaši, ņemot vērā, ka DLV kā operatoram jau nācās saskarties ar krāpšanas mēģinājumiem attiecībā uz paša uzņēmuma un arī citu piegādātāju spēļu automātiem, tā kā tam jau ir pieredze cīņā ar šo azartspēļu tumšo pusi.

Protams, software ir jābūt arī tehniski piemērotām tā ekspluatācijai kazino un spēļu zālēs, atbalstot attiecīgas menedžmenta sistēmas sakaru protokolus.

Vēl viens svarīgs faktors ir atbilstība konkrētas jurisdikcijas likumdošanas prasībām un standartiem. Tieši tāpēc pastāv sertifikācijas process, un DLV to iziet ar katru jaunu produktu.

Ko piedāvā DLV spēļu izstrādes ziņā?

Spēles, kuras mēs izstrādājam ir interesantas gan matematiski gan tematiski, jo mēs cenšamies radīt maksimāli dažadotus komplektus, tajā pašā laikā darot to pamatojoties uz ieprekš gūtas pieredzes. Piemērām, viens no pēdējiem uzņēmuma jauninājumiem ir Jewel Jackpot Lux, radīts, lai atbalstītu mūsu klientus, kuri savā laikā ekspluatēja mūsu pirmās džekpota programmas no Jewel Jackpot sērijas; ar šo jaunu multispēli mēs sniedzam mūsu klientiem iespēju saņemt atjaunotu piedāvājumu spēlētājam pretī minimāliem ieguldījumiem.  

Ko Jūs varat pastāstīt par Diamond Z korpusu?

Korpuss Diamond Z ir kompakts un ekonomisks spēļu automāta modelis ar diviem 24”LCD ekrāniem, kurš var tikt ekspluatēts jebkuros apstākļos. Tāpat kā iepriekšējie uzņēmuma korpusi, Diamond Z ir ļoti izturīgs pat nelabvēlīgā vidē; tas arī atbalsta visas modernas perifērijas ierīces un menedžmenta sistēmas. Šis korpuss ir arī sertificēts GLI laboratorijā un jau ir pieejams vairākos tirgos. Diamond Z ir piedāvāts ar jaunākajiem DLV spēļu komplektiem – Diamond Games Ultra 3 un 4, kā arī Lab Creatures un Silk Flowers džekpotiem.

Kāda bija apmeklētāju reakcija uz produktiem, kurus Jūs izstādījāt Lasvegasā?

Mēs saņemām vairākus pozitīvus komentārus. Lielāko apmeklētāju sajusmu izraisīja mūsu jauns četru līmeņu džekpots – Silk Flowers. Nav brīnums, ka tas uzreiz piesaista uzmanību, jo tas ir ļoti pavasarīgs un spožs, un mēs paši ļoti lepojamies ar šo produktu. Ne mazāku lepnumu no DLV puses un labus komentārus no apmeklētāju puses izraisa agrāk minēti Jewel Jackpot Lux ar 12 spēlēm un 3 līmeņiem, un Diamond Z korpuss, kā arī pagājušā gada jaunumi – multispēle standalone spēļu automātiem Diamond Games Ultra 4 un Diamond Excel korpuss ar 27” ekrāniem. Visi produkti ir sertificēti un pārbaudīti daudzos tirgos, tā kā to kvalitāti mēs varam garantēt. 

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media