• 2012 Janvāris

DLV tehnoloģijas

DLV, pieredzējis azartspēļu tehnoloģiju izstrādātājs, ieņem stipras pozīcijas reģionā. Šim labi pazīstamām spēļu automātu ražotājam gads sākās ar ICE izstādi Londonā – notikumu, kur uzņēmums prezentēja tirgum svarīgas inovācijas, kuras, tomēr, ir tikai maza daļa no tā, ko DLV sagatavoja saviem klientiem un pārtneriem 2012.gadā. ICE izstādē, uzņēmums debutēja ar savu jaunu mystery progresīva džekpota sistēmu – Gauya Quest, kuras tēma mūs pārnes drosmīgā pētnieka pasaulē. Viena no šīs sistēmas priekšrocībām ir tas, ka tā ir savietojama ar jebkuru multispēli no Diamond Games Premium līnijas. Tas nozīmē, ka tiek piedāvātā lielāka spēļu, funkciju un papildus opciju dažādība vairāku DLV produktu vienlaicīgai ekspluatācijai.

DIAMOND GAMES Premium ir 15- spēļu komplektu līnija ar aizraujošām opcijām un bonusiem. Vēl viens produkts, kurš tika prezentēts šovā - JEWEL JACKPOT ir progresīva džekpota sistēma ar 10 spēlēm, kura var tikt uzstādīta gan lielos kazino gan mazās spēļu zālēs, pateicoties tās vairākām ekspluatācijas opcijām. Visi produkti tika parādīti uzņēmuma ražotos upright un slant top korpusos.

DLV tēmē uz pastāvīgu attīstību un, papildus dabam Eiropā, piedalas dažādos projektos jaunajos tirgos Dienvīdamerikā un Āzijā. Abi, pēc ekonomiskajiem rādītājiem, ir ātri augošie reģioni ar izaugsmes iespējām. To jau varēja novērot SAGSE Buenos Aires izstādē 2011.gada beigās, spriežot pēc dalībnieku skaita un notikumā izstādīto produktu klāsta. Protams, mums ir liela priekšrocība, jo DLV ir ne tikai ražotājs, bet arī operators un tāpēc mēs zinām kas tieši ir vajadzīgs operatoriem. Individuālā pieeja katram klientam ir tikpat svarīga kā jaunas tehnoloģijas un spēļu automātā vai sistēmā piedāvāto opciju daudzveidība. Mūsu mērķis ir ne tikai izpildīt mūsu klientu prasījumus, bet arī attaisnot mūsu partnēru liktās cerības.

DLV_team_expo

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media