• 2014 Janvāris

“DLV: mūsu džekpoti un jauna multispēle – tā ir mūsu veiksmes garantija ICE Totally Gaming 2014 izstādē”

(Lielbritānija).- DLV gatavo savu visdažādāku produktu spektru, lai paradītu to ICE izstādē Londonā, savā stendā N8-150, kur uzņēmums izstādīs Gauya Quest, Jewel Jackpot 3, Vollinstars un Dragon Jackpot, katrs ar savu īpašu tēmu un bonusiem katrā līmenī.
 

Gaidot ICE, vienu no svarīgākajiem gada notikumiem azartspēļu industrijā, DLV komanda turpina aktīvi gatavoties tam, lai prezentētu ICE apmeklētājiem visdažādāku produktu spektru, ar ko ceram piesaistīt cik vien iespējams vairāk nopietno klientu no dažādiem pasaules reģioniem un dibināt svarīgus biznesa kontaktus. Mēs ticam, un vairākas reizes par to esam pārliecinājušies analizējot spēļu statistiku, ka mūsu spēļu automāti ir konkurētspējīgi, kas ir tiešs rezultāts pastāvīgai programmu atjaunināšanai, gatavībai pielagot spēles noteiktiem tirgiem un pastavīgam darbam pie jaunumiem, kuri atklātu vairāk iespēju jebkuram operātoram.

ICE Totally Gaming 2014, mēs eksponēsim produktus, kuri jau tika izmēģināti daudzos pasaules tirgos, un mūsu specialisti ar prieku atbildēs uz visiem izstādes viesus interesējošiem tehniskiem un citiem jautājumiem. Tādu produktu starpā, protams, būs mūsu džekpoti – Gauya Quest, Jewel Jackpot 3, Vollinstars un Dragon Jackpot, katrs ar savu īpašu tēmu un bonusiem katrā līmenī. Tiks presentēts arī daudzos tirgus pazīstamas multispēļu sērijas Diamond Games Premium standalone automātiem turpinājums - DGP VII multispēle. Kaut arī mēs esam parliecināti, ka agrāk minētie produkti būs veiksmīgi, mēs sagaidām, ka uzmanības centrā nokļūs mūsu jaunums - 25-spēļu multispēle Diamond Gmes Ultra ar interfeisu, kas atšķiras no pārējām spēlēm.

Spēles tiks izstādītas korpusos DWS un STD, katrs ar diviem 22" monitoriem, un uz doto brīdi pedējā uzņēmuma korpusā Diamond HD ar diviem 24" monitoriem.

Priecāsimies redzēt visus ICE viesus mūsu stendā N8-150!

Phone: +371 67145020

Fax: +371 67112055

E-mail: dlv@dlv.lv

Website design London by Arni Media